Skup aut Czechowice-Dziedzice złomowanie aut - BasCar

Przejdź do treści
  Skup samochodów
  Złowanie pojazdów
  tel. 506 718 180

 Części samochodowe
   tel. 534 685 348

Skup samochodów Czechowice-Dziedzice

Skup aut Czechowice-Dziedzice - skup samochodów wszystkich marek samochodów w każdym stanie technicznym. Kupujemy samochody bez względu na uszkodzenia, samochody wycofane z eksploatacji, auta na "części". Dla nas nie ma znaczenia czy pojazd jest na "chodzie" , możliwy dojazd do klienta i transport uszkodzonych pojazdów na auto-lawecie do naszej stacji demontażu pojazdów BASCAR.Za każdy pojazd płacimy gotówką.
Zadzwoń do nas i dowiedz się ile, zapłacimy za Twój samochód!

tel: 506 718 180
tel: 506 718 178
tel: 509 140 736


AUTO SKUP BASCAR  -  PŁACIMY ZA KAŻDE AUTO GOTÓWKĄ !SKUP AUT   *   INYWIDUALNE WYCENY   *   MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CEN

SKUP SAMOCHODÓW osobowych, dostawczych, BUS, VAN , SUV, autobusów, maszyn rolniczych, przyczep i naczep oraz samochodów specjalistycznych. Jesteśmy zainteresowani wszystkimi samochodami i pojazdami, interesujemy się autami zadbanymi, jak też uszkodzonymi lub przeznaczonymi do naprawy.

Odbieramy uszkodzone lub powypadkowe samochody z Czechowice-Dziedzice i okolic własnym transportem.

Złomowanie aut Czechowice-Dziedzice

Skup aut Czechowice-Dziedzice
Legalne złomowanie pojazdów
tel. 509 140 736

Zezwolenia nr 3403/OS/2011 Marszałka Województwa Śląskiego w KatowicachBASCAR - sprzedaż auto części

Auto części BASCAR - OLX
Auto części BASCAR - OTOMOTO
Auto części BASCAR - ALLEGRO

BASCAR prowadzi działalność z zakresu urzędowego złomowania aut, skup aut uszkodzonych i całych, sprzedaży auto części . Posiadamy własny sprzęt do transportu aut uszkodzonych, lawety i autolawety. Złomowanie aut Czechowice-Dziedzice i skup samochodów. Autoskup BASCAR skupuje samochody wszystkich marek bez względu na stan techniczny. Proponujemy konkurencyjne ceny w skupie na samochody powypadkowe, auta po kolizjach drogowych i na samochody uszkodzone.
Skup samochodów Czechowice-Dziedzice i okolice - jako firma lokalna jesteśmy blisko Was. Oferujemy indywidualne wyceny samochodów, możliwy dojazd do klienta w celu odbioru uszkodzonego samochodu i transport do naszej firmy.
Wróć do spisu treści