Skup aut Wisła złomowanie aut i kasacja pojazdów - BasCar

Przejdź do treści
  Skup samochodów
  Złowanie pojazdów
  tel. 506 718 180

 Części samochodowe
   tel. 534 685 348

Skup samochodów Wisła

Skup samochodów Wisła i oklice. BASCAR skup aut  osobowych, dostawczych, ciężarowych i innych pojazdów, które z uwagi na swój wiek, uszkodzenia techniczne czy stan powypadkowy nie mogą być dłużej eksploatowane. Dokonujemy profesjonalnej i rzeczowej wyceny, biorąc pod uwagę realną wartość samochodu i aktualnych cen złomu. Urzędowe autozłomowanie i kasacja pojazdów, firma BASCAR prowadzi działalność z zakresu urzędowego złomowania aut, skup aut uszkodzonych i całych, auto szrot i sprzedaży auto części .


Za każdy pojazd płacimy gotówką - indywidualna wycena, konkrencyjne ceny.
Zadzwoń do nas i dowiedz się ile, zapłacimy za Twój samochód!

tel: 506 718 180
tel: 506 718 178
tel: 509 140 736

PŁACIMY ZA KAŻDE AUTO GOTÓWKĄ !Skupujemy pojazdy w każdym stanie technicznym (powypadkowe, uszkodzone, spalone, po zalaniu, bez ważnego przeglądu i ubezpieczenia OC itp.) W przypadku braku możliwości dostarczenia pojazdu do naszej stacji, zapewniamy transport własną auto­lawetą. Złomowanie aut Wisła - kasacja pojazdów, posiadamy stosowne zezwolenia do urzędowego złomowania aut, wydajemy zaświadczenia do wydziału komunikacji w celu wyrejestrowania pojazdu.

Zajmujemy się skupem każdego rodzaju samochodów – bez względu na ich stan techniczny oraz wizualny. Jesteśmy zainteresowani autami zadbanymi, jak też uszkodzonymi lub przeznaczonymi do naprawy. Kupujemy samochody osobowe, ciężarowe i terenowe, jak i pojazdy specjalne oraz sprzęt rolniczy. Nie ma znaczenia ich marka oraz model, markę czy rodzaj uszkodzeń - kupujemy równiez samochody wycofane z eksploatacji.

Transport i odbiór samochodów powypadkowych z Wisły i okolic, transport uszkodzonych aut

Złomowanie aut Wisła

Skup aut Wisła
Legalne złomowanie pojazdów
tel. 509 140 736

Zezwolenia nr 3403/OS/2011 Marszałka Województwa Śląskiego w KatowicachBASCAR - sprzedaż auto części

Auto części BASCAR - OLX
Auto części BASCAR - OTOMOTO
Auto części BASCAR - ALLEGRO

Skup aut Wisła, skup samochodów po kolizjach drogowych oraz aut uszkodzonych w wyniku wypadków drogowych. Skupujemy auta wszystkich marek, bez względu na stan techniczny Skupujemy samochody osobowe, auta dostawcze, busy, VAN, SUV, autobusy, pojazdy rolnicze, przyczepy i naczepy oraz inne pojazdy. Oferta skupu samochodów dotyczy pojazdów całych i uszkodzonych, jak również aut "na części". Urzędowe złomowanie aut Wisła - legalna stacja demontażu pojazdów BASCAR.

Wróć do spisu treści