Skup aut Pawłowice złomowanie samohodów - BasCar

Przejdź do treści
  Skup samochodów
  Złowanie pojazdów
  tel. 506 718 180

 Części samochodowe
   tel. 534 685 348

Skup samochodów Pawłowice

Skup samochodów Pawłowice i okolice, złomowanie aut i kasacja pojazdów w stacji demontażu pojazdów BASCAR.
Wydajemy zaświadczenia do wydziału komunikacji w celu wyrejestrowania samochodu - posiadamy zezwolenie nr 3403/OS/2011 Marszałka Województwa Śląskiego w Katowicach - legalna kasacja pojazdów.

SKUP AUT osobowych, dostawczych, busów, samochodów typu VAN - SUV,  autobusów, maszyn rolniczych, przyczep i naczep. Kupujemy samochody wszystkich marek i typów samochodów. Skupujemy pojazdy w każdym stanie technicznym, auta na części, samochody bez ważnej polisy, samochody wycofane z eksploatacji i inneZa każdy pojazd płacimy gotówką - proponujemy indywidualne wyceny.

tel: 506 718 180
tel: 506 718 178
tel: 509 140 736

Zadzwoń do nas i dowiedz się ile, zapłacimy za Twój samochód!

SKUP AUT - PŁACIMY ZA KAŻDE AUTO GOTÓWKĄ !Jesteśmy zainteresowani wszystkimi samochodami i pojazdami, interesujemy się autami zadbanymi, jak też uszkodzonymi lub przeznaczonymi do naprawy. Kupujemy samochody osobowe, ciężarowe i terenowe, jak i pojazdy specjalne oraz sprzęt rolniczy. Nie ma znaczenia ich marka oraz model.

Odbieramy powypadkowe lub uszkodzone samochody z Pawłowic i okolic własnym transportem.

Złomowanie aut Pawłowice

Skup aut Pawłowice
Legalne złomowanie pojazdów
tel. 509 140 736

Zezwolenia nr 3403/OS/2011 Marszałka Województwa Śląskiego w KatowicachBASCAR - sprzedaż auto części

Auto części BASCAR - OLX
Auto części BASCAR - OTOMOTO
Auto części BASCAR - ALLEGRO

Złomowanie aut Pawłowice i skup samochodów. Autoskup BASCAR skupuje samochody wszystkich marek bez względu na stan techniczny. Proponujemy konkurencyjne ceny w skupie na samochody powypadkowe, auta po kolizjach drogowych i na samochody uszkodzone. Skup aut Pawłowice i okolice - jako firma lokalne jesteśmy blisko Was. Oferujemy indywidualne wyceny samochodów, możliwy dojazd do klienta w celu odbioru uszkodzonego samochodu i transport do naszej stacji demontażu pojazdów. Skupujemy samochody osobowe, auta dostawcze, busy i autobusy, ciągniki i pojazdy rolnicze, przyczepy i naczepy i inne pojazdy.

Wróć do spisu treści