Skup aut Ustroń, złomowanie samochodów i kasacja pojazdów - BasCar

Przejdź do treści
  Skup samochodów
  Złowanie pojazdów
  tel. 506 718 180

 Części samochodowe
   tel. 534 685 348

Skup samochodów Ustroń

Skup aut Ustroń - skup samochodów w każdym stanie technicznym, wszystkich marek samochodów. AUTOSKUP - kupujemy samochody bez względu na usterki czy uszkodzenia. Dla nas nie ma znaczenia czy pojazd jest na "chodzie" , możliwy dojazd do klienta i transport uszkodzonych pojazdów na auto-lawecie. SKUP AUT osobowych, dostawczych, samochodów typu BUS, VAN , SUV, autobusów, maszyn rolniczych, przyczep i naczep. Skupujemy pojazdy w każdym stanie technicznym, auta na części, samochody bez ważnej polisy, samochody wycofane z eksploatacji i inne
Za każdy pojazd płacimy gotówką.
Zadzwoń do nas i dowiedz się ile, zapłacimy za Twój samochód!

tel: 506 718 180
tel: 506 718 178
tel: 509 140 736


AUTO SKUP BASCAR  -  PŁACIMY ZA KAŻDE AUTO GOTÓWKĄ !SKUP AUT   *   INYWIDUALNE WYCENY   *   MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CEN

Jesteśmy zainteresowani wszystkimi samochodami i pojazdami, interesujemy się autami zadbanymi, jak też uszkodzonymi lub przeznaczonymi do naprawy. Kupujemy samochody osobowe, ciężarowe i terenowe, jak i pojazdy specjalne oraz sprzęt rolniczy.

Odbieramy auta uszkodzone lub powypadkowe samochody z Ustronia i okolic własnym transportem.

Złomowanie aut Ustroń

Skup aut Ustroń
Legalne złomowanie pojazdów
tel. 509 140 736

Zezwolenia nr 3403/OS/2011 Marszałka Województwa Śląskiego w KatowicachBASCAR - sprzedaż auto części

Auto części BASCAR - OLX
Auto części BASCAR - OTOMOTO
Auto części BASCAR - ALLEGRO

Urzędowe autozłomowanie i kasacja pojazdów. BASCAR prowadzi działalność z zakresu urzędowego złomowania aut, skup aut uszkodzonych i całych, sprzedaży auto części . Posiadamy własny sprzęt do transportu aut uszkodzonych, lawety i autolawety. Złomowanie aut Ustroń i skup samochodów. Auto skup BASCAR skupuje samochody wszystkich marek bez względu na stan techniczny. Proponujemy konkurencyjne ceny w skupie na samochody powypadkowe, auta po kolizjach drogowych i na samochody uszkodzone. Skup aut Ustroń i okolice - jako firma lokalna jesteśmy blisko Was. Oferujemy indywidualne wyceny samochodów, możliwy dojazd do klienta w celu odbioru uszkodzonego samochodu i transport do naszej firmy. Skupujemy samochody osobowe, auta dostawcze, busy i autobusy, ciągniki i pojazdy rolnicze, przyczepy i naczepy i inne pojazdy.

Wróć do spisu treści