Skup aut Żory złomowanie samochodów - Auto Złom Żory - BasCar

Przejdź do treści
  Skup samochodów
  Złowanie pojazdów
  tel. 506 718 180

 Części samochodowe
   tel. 534 685 348

Skup samochodów Żory

Skup aut Żory i ok0lice, złomowanie aut i kasacja pojazdów w stacji demontażu pojazdów BASCAR. Wydajemy zaświadczenia do wydziału komunikacji w celu wyrejestrowania samochodu - posiadamy zezwolenie nr 3403/OS/2011 Marszałka Województwa Śląskiego w Katowicach.
SKUP SAMOCHODÓW osobowych, dostawczych, busów, autobusów, maszyn rolniczych, przyczep i naczep. Kupujemy samochody wszystkich marek bez względu na uszkodzenia i stan techniczny. Skupujemy pojazdy powypadkowe, samochody uszkodzone, auta na części, samochody bez ważnej polisy, samochody wycofane z eksploatacji i inne pojazdy.Za każdy pojazd płacimy gotówką - proponujemy indywidualne wyceny.
Zadzwoń do nas i dowiedz się ile, zapłacimy za Twój samochód!

tel: 506 718 180
tel: 506 718 178
tel: 509 140 736


AUT  SKUP BASCAR  - PŁACIMY ZA KAŻDE AUTO GOTÓWKĄ !Skupujemy auta: uszkodzone, powypadkowe, składaki oraz auta przeznaczone na złom, kasacja pojazdów. Legalny auto szrot z wyselekcjonowanymi używanymi częściami samochodowymi do aut różnych marek. Skup aut w każdym stanie technicznym, skup aut możliwość dojazdu do klienta i transport uszkodzonego auta la lawecie  Kupujemy samochody osobowe, ciężarowe i terenowe, jak i pojazdy specjalne oraz sprzęt rolniczy. Nie ma znaczenia ich marka oraz model.

Odbieramy powypadkowe lub uszkodzone samochody z Żor i okolic własnym transportem.

Złomowanie aut Żory

Skup aut Żory
Legalne złomowanie pojazdów
tel. 509 140 736

Zezwolenia nr 3403/OS/2011 Marszałka Województwa Śląskiego w KatowicachBASCAR - sprzedaż auto części

Auto części BASCAR - OLX
Auto części BASCAR - OTOMOTO
Auto części BASCAR - ALLEGRO

Złomowanie aut Żory kasacja pojazdów oraz skup samochodów. Auto skup BASCAR skupujemy samochody wszystkich marek bez względu na stan techniczny. Proponujemy konkurencyjne ceny w skupie na samochody: całe na "chodzie" uszkodzone, powypadkowe, auta po kolizjach drogowych i na samochody na "części".
Skup aut Żory i okolice, oferujemy indywidualne wyceny samochodów, możliwy dojazd do klienta w celu odbioru uszkodzonego samochodu i transport do naszej stacji demontażu pojazdów. Skupujemy samochody osobowe, auta dostawcze, busy i autobusy, ciągniki i pojazdy rolnicze, przyczepy i naczepy i inne pojazdy.

Wróć do spisu treści