Skup aut Strumień złomowanie samochodów - BasCar

Przejdź do treści
  Skup samochodów
  Złowanie pojazdów
  tel. 506 718 180

 Części samochodowe
   tel. 534 685 348

Skup samochodów Strumień

Skup samochodów i złomowanie aut Strumień i okolice. BASCAR Stacja demontażu pojazdu prowadzi działanośc na podstawie zezwolenia nr 3403/OS/2011 Marszałka Województwa Śląskiego w Katowicach - wydajemy zaświadczenia do wydziału komunikacji w celu wyrejestrowania samochodu.

Auto skup samochodów osobowych, dostawczych, busów i autobusów, maszyn rolniczych, przyczep i naczep. Kupujemy samochody wszystkich marek i typów samochodów: samochody typu BUS, VAN, SUV i inne.

Skup samochodów :
  • powypadkowych i uszkodzonych
  • osobowych, ciężarowych dostawczych
  • busów i autobusów
  • maszyny i pojazdy rolnicze
  • naczepy i przyczepy
  • inne pojazdy specjalnego przeznaczenia np. cysterny, chłodnieZa każdy pojazd płacimy gotówką, zgodnie z indywidualną wyceną.
Zadzwoń do nas i dowiedz się ile, zapłacimy za Twój samochód!

tel: 506 718 180
tel: 506 718 178
tel: 509 140 736

PŁACIMY ZA KAŻDE AUTO GOTÓWKĄ !AUTO SKUP BASCAR - kupujemy auta w każdym stanie technicznym, bez względu na usterki czy uszkodzenia. Dla nas nie ma znaczenia czy pojazd jest na "chodzie" , możliwy dojazd do klienta i transport uszkodzonych aut na lawecie. Skupujemy pojazdy na części, samochody bez ważnej polisy, samochody wycofane z eksploatacji i inne. Jesteśmy zainteresowani wszystkimi samochodami i pojazdami, interesujemy się autami zadbanymi, jak też uszkodzonymi lub przeznaczonymi do naprawy. Kupujemy samochody osobowe, ciężarowe, terenowe, busy i autobusy , jak i pojazdy specjalne oraz sprzęt rolniczy.

Transport samochodów uszkodzonych z miejscowości Strumień i okolic.

Złomowanie aut Strumień

Skup aut Strumień
Legalne złomowanie pojazdów
tel. 509 140 736

Zezwolenia nr 3403/OS/2011 Marszałka Województwa Śląskiego w KatowicachBASCAR - sprzedaż auto części

Auto części BASCAR - OLX
Auto części BASCAR - OTOMOTO
Auto części BASCAR - ALLEGRO

Złomowanie aut Strumień legalna kasacja pojazdów (możliwy transport do naszej stacji demontażu pojazdów). Kupujemy samochody wszystkich marek bez względu na stan techniczny, samochody powypadkowe, skup samochodów powypadkowych, aut uszkodzonych. Skup aut Strumień i okolice, możliwy dojazd do klienta w celu odbioru uszkodzonego samochodu i transport do naszej stacji demontażu pojazdów. Skup samochodów niekompletnych "składaków" oraz auta na części Skupujemy samochody osobowe, auta dostawcze, busy i autobusy, ciągniki i pojazdy rolnicze, przyczepy i naczepy i inne pojazdy.

Wróć do spisu treści