Skup aut BIELSKO złomowanie samochodów - BasCar

Przejdź do treści
auto skup   Skup samochodów
złomowanie aut   Złowanie pojazdów
tel   tel. 506 718 180

Auto części  Części samochodowe
tel    tel. 534 685 348

Skup samochodów Bielsko-Biała

BASCAR skup aut Bielsko-Biała skup samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz maszyn rolniczych. Legalne złomowanie samochodów, kasacja pojazdów - wydajemy zaświadczenia do wydziału komunikacji w celu wyrejestrowania samochodu.

Skupujemy samochody w każdym stanie technicznym, wszystkich marek. Skup samochodów:
  • osobowych
  • dostawczych
  • busów
  • autobusów
  • maszyn rolniczych
  • przyczep i naczep
  • innych pojazdów


Dokonujemy profesjonalnej i rzeczowej wyceny, biorąc pod uwagę realną wartość samochodu.
Za każdy pojazd płacimy gotówką zgodnie z indywidualną wyceną.
W celu ustalenia wartości, zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

tel: 506 718 180
tel: 506 718 178
tel: 509 140 736

Zadzwoń do nas i dowiedz się ile, zapłacimy za Twój samochód!

PŁACIMY ZA KAŻDE AUTO GOTÓWKĄ !


Skupujemy pojazdy w każdym stanie technicznym (powypadkowe, uszkodzone, spalone, po zalaniu, bez ważnego przeglądu i ubezpieczenia OC itp.) W przypadku braku możliwości dostarczenia pojazdu do naszej stacji, zapewniamy transport własną auto­lawetą. Jesteśmy zainteresowani autami zadbanymi, jak też uszkodzonymi lub przeznaczonymi do naprawy. Zakupić możemy samochody osobowe, ciężarowe i terenowe, jak i pojazdy specjalne oraz sprzęt rolniczy. Nie ma znaczenia ich marka oraz model.

Odbieramy uszkodzone samochody z Bielsko-Białej i okolic własnym transportem

Złomowanie aut Bielsko

Skup aut Bielsko-Biała
Legalne złomowanie pojazdów
tel. 509 140 736

Zezwolenia nr 3403/OS/2011 Marszałka Województwa Śląskiego w KatowicachBASCAR - sprzedaż auto części

Auto części BASCAR - OLX
Auto części BASCAR - OTOMOTO
Auto części BASCAR - ALLEGRO

Skup samochodów Bielsko oraz złomowanie i kasacja pojazdów. Kupujemy samochody powypadkowe, skup samochodów po kolizjach drogowych oraz aut uszkodzonych w wyniku wypadków. Stacja demontażu pojazdów BASCAR - złomowanie aut Bielsko i okolice, legalna kasacja pojazdów, posiadamy stosowne zezwolenia do urzędowego autozłomowania wszelkich pojazdów. Skup samochodów wszystkich marek, bez względu na stan techniczny - auta na części Skupujemy samochody osobowe, auta dostawcze, busy i autobusy, pojazdy rolnicze, przyczepy i naczepy oraz inne pojazdy specjalistyczne.

Skup samochodów powypadkowych Bielsko-Biała

Sprzedaż uszkodzonego samochodu, powypadkowego pojazdu nie zawsze jest tak prosta jak nam się wydaje. Posiadając kilkunastoletnie samochody, wysłużone, z lekkimi lub większymi oznakami „przygód parkingowych” również jest dość kłopotliwe. Możemy taki samochód sprzedać w całości lub na części. O ile uszkodzenia są małe sprzedaż w całości wydaje się dobrym rozwiązaniem, ale co ze sprzedażą na części? Dużo czasu poświęcimy na przygotowanie ofert, wystawieniu aukcji, dzwonieniu etc. Możliwe że nawet sprzedamy klika części, ale co z resztą samochody? Pozostałości samochodu - wraku też przyadało by się pozbyć... Kompleksowy rozwiązaniem problemów wynikających z posiadania uszkodzonego, powypadkowego samochodu jest sprzedaż auta do naszego Auto Skupu. W naszej stacji demontażu pojazdów skupujemy wszystkie samochody bez względu na wiek, uszkodzenia i stan techniczny samochodu.

Skup aut przeznaczonych na złom

Zdarzają się sytuacje kiedy w wyniku wypadków, kolizji drogowych lub innych zdarzeń losowych, samochód nie nadaje się do naprawy i dalszej eksploatacji. W takiej sytuacji jedynym legalnym pozbyciem się samochodu jest złomowanie samochodu - sprzedaż pojazdu na złom i jego kasacja. Kasacja pojazdów zgodnie z przepisami prawa jest dozwolona w stacjach demontażu pojazdów, które posiadają stosowne uprawnienia wydane przez organ administracyjny. Stacja demontażu pojazdów BASCAR posiada zezwolenie nr 3403/OS/2011 wydane przez Marszałka Województwa Śląskiego w Katowicach. Dlaczego ważne jest aby zezłomować pojazd w legalny sposób? Tylko firmy posiadające zezwolenie są uprawnione do wystawienia dokumentów niezbędnych do wyrejestrowania pojazdu. Bez w/w dokumentów urząd komunikacji nie wyrejestruje samochodu, zatem zawsze należy wybierać legalne stacje demontażu posiadające uprawnienia do złomowania i kasacji pojazdów np. BASCAR.

Auto szrot, auto złom Bielsko-Biała

Posiadamy szeroki wybór nowych i używanych części samochodowych. Używane auto części pochodzą z demontażu pojazdów, są starannie selekcjonowane pod względem dalszej przydatności i bezpiecznej eksploatacji. Części do samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych i innych pojazdów. Części samochodowe: silniki i elementy układu napędowego, elementy karoserii, szyby, błotniki, drzwi, felgi, opony.
Skup samochodów Bielsko
Złomowanie aut Bielsko

Wróć do spisu treści