Skup samochodów Skoczów złomowanie aut - BasCar

Przejdź do treści
  Skup samochodów
  Złowanie pojazdów
  tel. 506 718 180

 Części samochodowe
   tel. 534 685 348

Skup samochodów Skoczów

Skup samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz złomowanie aut Skoczów i okolice. BASCAR Stacja demontażu pojazdu prowadzi działanosc na podstawie zezwolenia nr 3403/OS/2011 Marszałka Województwa Śląskiego w Katowicach - legalna kasacja pojazdów - wydajemy zaświadczenia do wydziału komunikacji w celu wyrejestrowania samochodu.

Auto skup samochodów: osobowych, ciężarowych, dostawczych, busów i autobusów, maszyn rolniczych, przyczep i naczep. Kupujemy samochody wszystkich marek i typów samochodów: samochody typu BUS, VAN, SUV i inne.Za każdy pojazd płacimy gotówką zgodnie z indywidualną wyceną.
Zadzwoń do nas i dowiedz się ile, zapłacimy za Twój samochód!

tel: 506 718 180
tel: 506 718 178
tel: 509 140 736

PŁACIMY ZA KAŻDE AUTO GOTÓWKĄ !Skupujemy pojazdy w każdym stanie technicznym, auta na części, samochody bez ważnej polisy, samochody wycofane z eksploatacji i inne. Jesteśmy zainteresowani wszystkimi samochodami i pojazdami, interesujemy się autami zadbanymi, jak też uszkodzonymi, przeznaczonymi do naprawy lub na zlom. Kupujemy samochody osobowe, ciężarowe i terenowe, jak i pojazdy specjalne oraz sprzęt rolniczy. Nie ma znaczenia ich marka oraz model.

Możliwość własnego transportu samochodu ze Skoczowa - transport na auto-lawecie.

Złomowanie aut Skoczów

Skup aut Skoczów
Legalne złomowanie pojazdów
tel. 509 140 736

Zezwolenia nr 3403/OS/2011 Marszałka Województwa Śląskiego w KatowicachBASCAR - sprzedaż auto części

Auto części BASCAR - OLX
Auto części BASCAR - OTOMOTO
Auto części BASCAR - ALLEGRO

Skup samochodów Skoczów złomowanie aut, legalna kasacja pojazdów wszystkich typów. Kupujemy samochody wszystkich marek bez względu na stan techniczny, samochody powypadkowe, skup samochodów po kolizjach drogowych oraz aut uszkodzonych w wyniku wypadków. Skup aut Skoczów i okolice, możliwy dojazd do klienta w celu odbioru uszkodzonego samochodu i transport do naszej stacji demontażu pojazdów. Skup samochodów niekompletnych "składaków" oraz auta na części Skupujemy samochody osobowe, auta dostawcze, busy i autobusy, ciągniki i pojazdy rolnicze, przyczepy i naczepy i inne pojazdy.

Wróć do spisu treści