Skup samochodów Skoczów złomowanie aut - BasCar

Bascar - Skup samochodów
Bascar - Skup samochodów
Przejdź do treści
Skup aut
  Skup samochodów
  Złowanie pojazdów
  tel. 506 718 180

 Części samochodowe
   tel. 534 685 348

Skup samochodów Skoczów

Skup samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz złomowanie aut Skoczów i okolice. BASCAR Stacja demontażu pojazdu prowadzi działanosc na podstawie zezwolenia nr 3403/OS/2011 Marszałka Województwa Śląskiego w Katowicach - legalna kasacja pojazdów - wydajemy zaświadczenia do wydziału komunikacji w celu wyrejestrowania samochodu.

Auto skup samochodów: osobowych, ciężarowych, dostawczych, busów i autobusów, maszyn rolniczych, przyczep i naczep. Kupujemy samochody wszystkich marek i typów samochodów: samochody typu BUS, VAN, SUV i inne.Za każdy pojazd płacimy gotówką zgodnie z indywidualną wyceną.
Zadzwoń do nas i dowiedz się ile, zapłacimy za Twój samochód!

tel: 506 718 180
tel: 506 718 178
tel: 509 140 736

PŁACIMY ZA KAŻDE AUTO GOTÓWKĄ !Skupujemy pojazdy w każdym stanie technicznym, auta na części, samochody bez ważnej polisy, samochody wycofane z eksploatacji i inne. Jesteśmy zainteresowani wszystkimi samochodami i pojazdami, interesujemy się autami zadbanymi, jak też uszkodzonymi, przeznaczonymi do naprawy lub na zlom. Kupujemy samochody osobowe, ciężarowe i terenowe, jak i pojazdy specjalne oraz sprzęt rolniczy. Nie ma znaczenia ich marka oraz model.

Możliwość własnego transportu samochodu ze Skoczowa - transport na auto-lawecie.

Złomowanie aut Skoczów

Skup aut Skoczów
Legalne złomowanie pojazdów
tel. 509 140 736

Zezwolenia nr 3403/OS/2011 Marszałka Województwa Śląskiego w KatowicachBASCAR - sprzedaż auto części

Auto części BASCAR - OLX
Auto części BASCAR - OTOMOTO
Auto części BASCAR - ALLEGRO

Skup samochodów Skoczów złomowanie aut, legalna kasacja pojazdów wszystkich typów. Kupujemy samochody wszystkich marek bez względu na stan techniczny, samochody powypadkowe, skup samochodów po kolizjach drogowych oraz aut uszkodzonych w wyniku wypadków. Skup aut Skoczów i okolice, możliwy dojazd do klienta w celu odbioru uszkodzonego samochodu i transport do naszej stacji demontażu pojazdów. Skup samochodów niekompletnych "składaków" oraz auta na części Skupujemy samochody osobowe, auta dostawcze, busy i autobusy, ciągniki i pojazdy rolnicze, przyczepy i naczepy i inne pojazdy.

Wróć do spisu treści