Skup aut Bielsko-Biała złomowanie samochodów - BasCar

Bascar - Skup samochodów
Bascar - Skup samochodów
Przejdź do treści
Skup aut
auto skup   Skup samochodów
złomowanie aut   Złowanie pojazdów
tel   tel. 506 718 180

Auto części  Części samochodowe
tel    tel. 534 685 348

Skup samochodów Bielsko-Biała

BASCAR skup aut Bielsko-Biała skup samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz maszyn rolniczych. Legalne złomowanie samochodów, kasacja pojazdów - wydajemy zaświadczenia do wydziału komunikacji w celu wyrejestrowania samochodu.

Skupujemy samochody w każdym stanie technicznym, wszystkich marek. Skup samochodów:
  • osobowych
  • dostawczych
  • busów
  • autobusów
  • maszyn rolniczych
  • przyczep i naczep
  • innych pojazdów


Dokonujemy profesjonalnej i rzeczowej wyceny, biorąc pod uwagę realną wartość samochodu.
Za każdy pojazd płacimy gotówką zgodnie z indywidualną wyceną.
W celu ustalenia wartości, zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

tel: 506 718 180
tel: 506 718 178
tel: 509 140 736

Zadzwoń do nas i dowiedz się ile, zapłacimy za Twój samochód!

PŁACIMY ZA KAŻDE AUTO GOTÓWKĄ !


Skupujemy pojazdy w każdym stanie technicznym (powypadkowe, uszkodzone, spalone, po zalaniu, bez ważnego przeglądu i ubezpieczenia OC itp.) W przypadku braku możliwości dostarczenia pojazdu do naszej stacji, zapewniamy transport własną auto­lawetą. Jesteśmy zainteresowani autami zadbanymi, jak też uszkodzonymi lub przeznaczonymi do naprawy. Zakupić możemy samochody osobowe, ciężarowe i terenowe, jak i pojazdy specjalne oraz sprzęt rolniczy. Nie ma znaczenia ich marka oraz model.

Odbieramy uszkodzone samochody z Bielsko-Białej i okolic własnym transportem

Złomowanie aut Bielsko-Biała

Skup aut Bielsko-Biała
Legalne złomowanie pojazdów
tel. 509 140 736

Zezwolenia nr 3403/OS/2011 Marszałka Województwa Śląskiego w KatowicachBASCAR - sprzedaż auto części

Auto części BASCAR - OLX
Auto części BASCAR - OTOMOTO
Auto części BASCAR - ALLEGRO

Skup samochodów Bielsko-Biała oraz złomowanie i kasacja pojazdów. Kupujemy samochody powypadkowe, skup samochodów po kolizjach drogowych oraz aut uszkodzonych w wyniku wypadków. Stacja demontażu pojazdów BASCAR - złomowanie aut Bielsko-Biała i okolice, legalna kasacja pojazdów, posiadamy stosowne zezwolenia do urzędowego autozłomowania wszelkich pojazdów. Skup samochodów wszystkich marek, bez względu na stan techniczny - auta na części Skupujemy samochody osobowe, auta dostawcze, busy i autobusy, pojazdy rolnicze, przyczepy i naczepy oraz inne pojazdy specjalistyczne.

Skup samochodów powypadkowych Bielsko-Biała

Sprzedaż uszkodzonego samochodu, powypadkowego pojazdu nie zawsze jest tak prosta jak nam się wydaje. Posiadając kilkunastoletnie samochody, wysłużone, z lekkimi lub większymi oznakami „przygód parkingowych” również jest dość kłopotliwe. Możemy taki samochód sprzedać w całości lub na części. O ile uszkodzenia są małe sprzedaż w całości wydaje się dobrym rozwiązaniem, ale co ze sprzedażą na części? Dużo czasu poświęcimy na przygotowanie ofert, wystawieniu aukcji, dzwonieniu etc. Możliwe że nawet sprzedamy klika części, ale co z resztą samochody? Pozostałości samochodu - wraku też przyadało by się pozbyć... Kompleksowy rozwiązaniem problemów wynikających z posiadania uszkodzonego, powypadkowego samochodu jest sprzedaż auta do naszego Auto Skupu. W naszej stacji demontażu pojazdów skupujemy wszystkie samochody bez względu na wiek, uszkodzenia i stan techniczny samochodu.

Skup aut przeznaczonych na złom

Zdarzają się sytuacje kiedy w wyniku wypadków, kolizji drogowych lub innych zdarzeń losowych, samochód nie nadaje się do naprawy i dalszej eksploatacji. W takiej sytuacji jedynym legalnym pozbyciem się samochodu jest złomowanie samochodu - sprzedaż pojazdu na złom i jego kasacja. Kasacja pojazdów zgodnie z przepisami prawa jest dozwolona w stacjach demontażu pojazdów, które posiadają stosowne uprawnienia wydane przez organ administracyjny. Stacja demontażu pojazdów BASCAR posiada zezwolenie nr 3403/OS/2011 wydane przez Marszałka Województwa Śląskiego w Katowicach. Dlaczego ważne jest aby zezłomować pojazd w legalny sposób? Tylko firmy posiadające zezwolenie są uprawnione do wystawienia dokumentów niezbędnych do wyrejestrowania pojazdu. Bez w/w dokumentów urząd komunikacji nie wyrejestruje samochodu, zatem zawsze należy wybierać legalne stacje demontażu posiadające uprawnienia do złomowania i kasacji pojazdów np. BASCAR.

Auto szrot, auto złom

Posiadamy szeroki wybór nowych i używanych części samochodowych. Używane auto części pochodzą z demontażu pojazdów, są starannie selekcjonowane pod względem dalszej przydatności i bezpiecznej eksploatacji. Części do samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych i innych pojazdów. Części samochodowe: silniki i elementy układu napędowego, elementy karoserii, szyby, błotniki, drzwi, felgi, opony.

Wróć do spisu treści